BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

II edycja 12-14 lipiec 2024
Rudawa 5, 57-520 Długopole Zdrój Harmonogram

co nam w duszy gra

Sounds of Veritas Festival to niezwykłe wydarzenie. To pierwszy festiwal świadomościowy w Polsce o charakterze charytatywnym, który jest bezpłatny.

Wierzymy w pomaganie poprzez inspirowanie, stwarzanie możliwości do rozwoju i towarzyszenie w odkrywaniu siebie oraz swojego potencjału.

Zapraszamy Cię do wspólnego doświadczania pięknych dźwięków muzyki, jak również poznawania siebie i odkrywania nowych perspektyw podczas rozwijających warsztatów oraz wartościowych prelekcji. Spotkamy się wspólnie w bezpiecznej, przyjaznej i inspirującej atmosferze. W miejscu otoczonym naturą i z jej poszanowaniem spędzimy ten cudowny czas.

Rozwijając świadomość i doświadczając nowego, pomagamy sobie żyć w pełni, budować lepsze relacje i tworzyć bardziej zrównoważony świat.

Wierzymy, że każdy z nas jest CUDem, dlatego zapraszamy do objęcia uważnością i zadbania o nasze Ciała, Umysły i Ducha.

PROGRAM FESTIWALU

Artyści

Scena muzyczna to serce festiwalu, miejsce gdzie odbywają się koncerty artystów z całego świata, prezentujących różnorodne style muzyczne. Muzyka jako medium do wyrażenia emocji i inspiracji.

Warsztaty

Strefa Warsztatów to miejsce różnorodnych warsztatów skoncentrowanych na rozwoju osobistym, uważności i kreatywności. Strefa doświadczania, która pomaga uczestnikom w poszerzaniu świadomości własnego ciała, umysłu i ducha oraz w odkrywaniu nowych sposobów wyrażania siebie i komunikacji z otoczeniem.  

Dowiedz się więcej

Strefa gastronomiczna

Zdrowa żywność i napoje, wspierająca ideę dbałości o ciało i umysł poprzez odżywianie. 

Dowiedz się więcej

WSTĘP WOLNY

Pragniemy, aby udział w festiwalu był dostępny dla każdego, dlatego wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE.
Podczas festiwalu będzie prowadzona ZBIÓRKA PIENIĘŻNA, z której dochód zostanie przeznaczony na działania projektu Fundacji Veritas: Sounds of Veritas - skierowanego dla młodzieży która interesuje się szeroko pojętą muzyką i jej produkcją, a której sytuacja życiowa/materialna nie pozwala na rozwijanie swojej pasji.

Informacje o festiwalu

Sprawdź, jak bawiliśmy się na I edycji!

Pierwsza edycja naszego festiwalu okazała się ogromnym sukcesem, a to wszystko dzięki Wam! Dziękujemy za Waszą obecność, zaangażowanie i ogromną dawkę energii. Już wkrótce ruszamy z II edycją naszego festiwalu, a w niej:

  • jeszcze więcej niezwykłych odkryć muzycznych,
  • moc warsztatów wspierających rozwój,
  • prelekcje dotyczące rozwoju, zdrowia, ale też po prostu świadomego bycia tu teraz 🤍

Niestety nie możemy już przekazać Ci magicznych dźwięków, zapachów i kolorów I edycji. Mamy jednak setki pięknych kadrów, na których uwieczniliśmy to wydarzenie! Przenieś się do I edycji Sounds of Veritas Festival i sprawdź, jak celebrowaliśmy te chwile.

organizator

Fundacja Veritas to kolektyw osób, który wierzy w moc zmiany zaczynającej się od nas samych. Nasza podróż to nie tylko odkrywanie siebie, ale także aktywne wsparcie i pomoc innym. Jesteśmy towarzyszami w procesie samopoznania i samorozwoju, w dążeniu do lepszego poznania siebie i świata wokół nas.

W Fundacji Veritas działamy z przekonaniem, że każdy z nas ma coś cennego do zaoferowania. Nasz zespół to osoby, które dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją, aby inspirować innych do poszukiwania własnej drogi życiowej. Wspólnie budujemy społeczność, gdzie każdy jest ważny, wartościowy i wystarczający taki, jaki jest.