BEZPLATNÝ charitativní osvětový FESTIVAL

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

2. vydání 12.–14. července 2024

Piotr Adam Micygiewicz – JAK SE PŘÁTELIT S PEJSKEM?

Dílna s certifikovaným terapeutem pro psy, kde si stanovíme pravidla kontaktu s pejskem, naučíme se základní principy navazování kontaktu a porozumění potřebám pejska. Naučíme se, jak budovat vztah s pejskem na základě respektu a důvěry. Vítáme také jednotlivce, kteří se psů bojí.

Mateusz Poterański - Společně v pohybu - Dílny pro rodiče s dětmi:

Přidejte se k nám na hry a aktivity, které podporují spojení, jsou založené na důvěře a posilují vazbu mezi rodiči a dětmi. Připravte se na cestu učení spolupráce, rozvíjení kreativity, prostorové představivosti a samozřejmě spousty smíchu.

Agata Pajtasz - Letní festivalové šperky – dílna pro děti

Rozpalte svou fantazii, uvolněte kosmickou energii a vytvořte si s námi letní festivalový vzhled. Zachovejte si ty úžasné emoce a energii po celé léto. Dílny na výrobu vzdušných šperků jsou perfektním způsobem, jak vytvořit svůj vlastní originální styl. Použijeme peří, korálky, šňůrky, stuhy a další barevné doplňky, abychom během dílny vytvořili položky, jako jsou čelenky a náramky na ruku. Každý účastník dostane sadu na výrobu šperků. Po dílně si každý účastník odnese své vlastní šperky.

Karolina Pośpiech a Tomasz Mełech - Akrojóga pro děti a dospělé

Dílna akrojógy pro děti a dospělé nabízí více než jen příležitost naučit se základy této fascinující praxe; jde také o sdílenou zábavu a integraci. Sezení pomůže budovat důvěru mezi partnery a usnadní otevřenou komunikaci. Speciálně navržená cvičení pro začátečníky poskytnou snadný úvod do technik akrojógy, zatímco umožní každému objevit své vlastní schopnosti.

Alicja Kośmińska - Senzorické uměni

Sensoplastika ovlivňuje stimulaci všech smyslů a optimální rozvoj celého organismu. Stimulací receptorů ovlivňujeme vývoj nervových spojení v mozku. Čím jich je více, tím „snadněji“ se nám myslí, tím hladčeji probíhají všechny procesy analýzy a syntézy v mysli jak malého dítěte, tak i dospělých. Senzorické materiály jsou vytvořeny z bezpečných potravinových látek.

Mateusz Poterański - Cirkusové dílny

Pro mladší i starší děti čeká cesta pohybu a prostorového průzkumu. Tato dílna se zaměřuje na zlepšení koordinace, podporu tělesného povědomí a rozvoj představivosti. Aktivity, vedené metodami sociálního cirkusu, zahrnují skupinovou práci, hry a spoustu smíchu.
Minimální věk pro účast: 6 let
Maximální věk: Bez omezení