BEZPLATNÝ charitativní osvětový FESTIVAL

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

2. vydání 12.–14. července 2024

SOLARINA

Projekt dua Dr. Karoliny Kubas (čínská medicína a alchymie srdce) a Grzegorze Ogniosie Zielonkovi (Human Design a zvuková terapie) nabízí konzultace a setkání k prozkoumání sebeuvědomění prostřednictvím konzultací a léčby čínskou medicínou, včetně akupunktury.

Rajskie Tajskie

RajskieTajskie je obchod, který vznikl z vášně pro cestování a touhy sdílet to, co majitelé považují za fascinující. Jsou přesvědčeni, že jejich oblečení zaujme zejména ty, kteří nacházejí inspiraci v jiných kulturách. Je to také ideální volba pro jednotlivce, kteří vyjadřují svou identitu prostřednictvím unikátního oděvu.

The Inner Travel Academy

The Inner Travel Academy je podpůrný prostor pro vaši vnitřní cestu, kde můžete zažít dobrodružství sebepoznání v harmonii srdce a mysli. Prozkoumáte své pocity, potřeby, přesvědčení k uvolnění a aspekty odpuštění. Akademie poskytuje praktické a účinné metody pro tuto cestu.

Abart Bodypainting - Malování na obličej a tělo z úplně nové umělecké perspektivy!

Přidejte se k nám pro jedinečný umělecký zážitek, kde věk není překážkou! Pro děti nabízíme jednorožce a tygry v novém provedení, zatímco dospělí se mohou oddat tělovému malování s festivalovou tématikou.

Palo Santo Cafe

Palo Santo Caffe - Vzniklo z lásky k atmosféře kavárny, rozvoji vědomí, moudrosti rostlin a lidského spojení. Více než jen kavárna, Palo Santo Caffe na festivalu nabízí zážitek z ceremoniálního kakaa pro otevření srdce a energizující tanec, uklidňující kava kava, setkání s mimořádným uměním, kadidlo a magické předměty.

Šperky Baubo

Šperky plné síly, zdobící více než pouze tělo. V mé nabídce najdete náhrdelníky, náušnice, prsteny. Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou: měď, mosaz, alpaka, drahokamy.

IndianicArt

Užitková keramika, očarující šálky na ceremoniální kakao a hrnky, z nichž každý nápoj chutná jako elixír života. Misky, držáky na kadidlo, aroma lampy, šperky.

Drzazga

Boho šperky - copánky do vlasů a na rameno s péřovím, barevnými nitěmi a korálky, sponky do vlasů, náhrdelníky a také lesy v sklenici.

Masáž a Reha

Místo, které pro vás bylo vytvořeno pro okamžik relaxace a klidu. Nabízíme služby jako terapeutické a relaxační masáže, které cílí na konkrétní části těla nebo celé tělo, snižující celkové napětí a fyzické a emocionální nepohodlí. Vítejte v rukou fyzioterapeutky Ilony a přírodní terapeutky/masérky Any.

Vápenník

Vápencový kamenitý kámen ve Staré Moravě vám představuje sérii originálních uměleckých typografií provedených v našich vlastních grafických dílnách v historických prostorách pomocí reliéfních tiskových technik. V souvislosti s japonskou zahradou umístěnou u vápencového kamenitíka budou na objednávku také individuálně tištěné umělecké typografie s vybranými jmény využívajícími originální japonské kanji znaky ve dřevořezu. Umělecká díla lze vyzvednout přímo na festivalu, osobně v kamenitíku nebo poštou.

DRUM MARKER Wiktor Golc

DRUM MARKER Wiktor Golc Začal jsem vyrábět bubny Djembe v Polsku jako první a používat je ve své kapele Roots Drums Band PAPADRAM, což přispělo k velké popularitě tohoto nástroje v zemi. Zvláště mě zaujaly etnické bubny vyrobené z jednoho kusu dřeva, tedy celého kmene. Neteču stromy pro bubny, které vyrábím! Hledám vhodný materiál po bouřích, záplavách a zachraňuji dřevo před tím, aby bylo rozřezáno na palivo, které je vhodné pro nástroje. Vše dělám zcela ručně s velkou pečlivostí. Zvěřejňuji vás k objevování a užívání si krásné škály mystických zvuků mých nástrojů

Santa Maria

Santa Maria je příběh vášně pro přírodu a hledání harmonie mezi člověkem a prostředím. Naše látky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších vláken konopí, které nejsou pouze mimořádně odolné, ale také neuvěřitelně měkké a pohodlné na nošení. Konopný elixír je vyráběn z nejkvalitnějšího konopí, které je pečlivě pěstováno s důrazem na každý detail a poté pečlivě zpracováváno, podobně jako hrozny při výrobě vína. Na našem stánku najdete také CBD a CBG oleje, stejně jako konopné květy.

Yoniversal Care

Yoniversal Care V roce 2017 byly pro vás vytvořeny nejkrásnější přírodní bylinné oleje pro intimní péči a masáž prsou. Vyvinuty fitoterapeutkou specializující se na bylinnou medicínu a péči o prsa a vagínu. Povedou vás cestou vědomé, citlivé péče a oslavy vaší ženskosti.

Na prkně

Ahoj, jsem Kamila a vytvářím dřevěnou bižuterii - ručně malovanou, zdobenou metodou pirografie a laserově rytou. Zde najdete celou kvetoucí louku, lesní a zvířecí motivy, syté barvy a výrazné tvary. Uvidíme se brzy!

Zakletý Domeček

Zakletý Domeček Ručně vyráběný umělecký šperk pro ženy a muže s motivy zvířat, rostlin a etnika. Každý kousek je jedinečný, jediný exemplá

bosagira

osagira Ruční práce. Výrobky vyrobené zcela ručně z přírodní kůže

Šeptulka Kaša

Jsem Kaša a zajímám se o léčivou sílu přírody. Přírodní medicína mě absolutně fascinuje. Vyrábím masti z ručně sbíraných bylin podle tradičních staroslovanských receptů.