BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

II edycja 12-14 lipiec 2024

Nessi Gomes – Vocal Odyssey

Vocal Odyssey jest zaproszeniem do śpiewania, nadawania brzmienia, wyrażania głosu, zabawy, eksplorowania oraz budzenia różnych wymiarów naszej wokalnej ekspresji, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym wewnętrznym emocjonalnym krajobrazem uczuć, które mogły być wyciszone i pogrzebane zbyt długo. Kiedy odkryjemy, że śpiew lub dźwięk mogą zapewnić bezpieczną drogę do uwolnienia stłumionych aspektów naszego głosu, wtedy moc, uzdrowienie i witalność, które zostały wyrażone mogą być naprawdę głębokie i transformujące.

Andrzej Hrycaj - Alchemia Oddechu

Pozwól sobie doświadczyć - jak to jest być oddychanym przez życie i pozwól życiu oddychać a w Tobie. Będziemy eksplorować tajniki oddechu, jednego z trzech filarów metody Wim Hofa. Dowiemy się praktycznie jak za jego pomocą wpływać na parametry neurobiologiczne w swoim organizmie, podnosić odporność czy zdolność reagowania na stres oraz otwierać dostęp do głębszych zasobów, które kryją głębokie odczuwanie. Oddech, jako połączenie z moją autentyczną mocą, miejscem kontaktu ze sobą i światem na mandali życia.

Dariusz Sobiecki – Joga Kundalini

Darek Sobiecki – certyfikowany przez Yoga Alliance nauczyciel Jogi Kundalini (tradycyjny przekaz) oraz Hatha Jogi. Ukończył certyfikowany przez 3HO kurs jogi Kundalini – Nauczyciel Ery Wodnika (I stopnia). Aktualnie jest w trakcie kursu II stopnia. W 2021 r. została wydana jego debiutancka książka “Energioobieg” (pod pseudonimem Dariusz Konon), której głównym przesłaniem jest, że cokolwiek mówimy, myślimy, robimy, czujemy – ma energetyczny wpływ na nasze życie, a podstawą naszego szczęścia jest miłość do siebie.

Agnieszka Bogusz i Dawid Sienkiewicz - Uczciwa kłótnia w związku

Na spotkaniu poznamy i omówimy najczęstsze mechanizmy obronne damskie i męskie widoczne w konfliktowych sytuacjach par, różnice międzypłciowe i wynikające z nich blokady komunikacyjne. Poznamy techniki regulacji emocji pomocne w sprzeczce oraz narzędzia ułatwiające porozumienie, co pomoże lepiej poznać schematy emocjonalne własne i partnera / partnerki. Dowiemy się jak zrozumieć trudności we wzajemnej komunikacji, zbliżyć się do siebie, wzmocnić łączącą was więź emocjonalną i seksualną, a także poczuć się bezpieczniej w Waszym związku.

Kamila Smolińska - Vinyasa Yoga

Podczas zajęć poszukamy łagodności w ruchu, rozluźnienia, spokoju i umiejętności odpuszczania. Nie zabraknie wzmacniania i mocniejszej pracy z ciałem. Pod koniec spotkania odbędzie się relaksacja oraz delikatna kąpiel w dźwiękach.

Piotr Adam Micygiewicz - EMOCJE… a może tak PRZYJAŹŃ?

Uwalniając emocje i niewspierające-blokujące przekonania możesz wyzwolić się z sabotujących Twoje Życie ograniczeń. Uwalniasz się z "więzienia" poczucia urazy lub winy wobec tego co zadziało się w Twojej przeszłości albo zamartwiania o przyszłość. Uwolnione emocje są już wspierające, można więc z nimi porozmawiać, a nawet się zaprzyjaźnić.