BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

II edycja 12-14 lipiec 2024
Rudawa 5, 57-520 Długopole Zdrój Harmonogram

Nessi Gomes – Vocal Odyssey

Vocal Odyssey jest zaproszeniem do śpiewania, nadawania brzmienia, wyrażania głosu, zabawy, eksplorowania oraz budzenia różnych wymiarów naszej wokalnej ekspresji, abyśmy mogli ponownie połączyć się z naszym wewnętrznym emocjonalnym krajobrazem uczuć, które mogły być wyciszone i pogrzebane zbyt długo. Kiedy odkryjemy, że śpiew lub dźwięk mogą zapewnić bezpieczną drogę do uwolnienia stłumionych aspektów naszego głosu, wtedy moc, uzdrowienie i witalność, które zostały wyrażone mogą być naprawdę głębokie i transformujące.

Andrzej Hrycaj - Alchemia Oddechu

Pozwól sobie doświadczyć - jak to jest być oddychanym przez życie i pozwól życiu oddychać a w Tobie. Będziemy eksplorować tajniki oddechu, jednego z trzech filarów metody Wim Hofa. Dowiemy się praktycznie jak za jego pomocą wpływać na parametry neurobiologiczne w swoim organizmie, podnosić odporność czy zdolność reagowania na stres oraz otwierać dostęp do głębszych zasobów, które kryją głębokie odczuwanie. Oddech, jako połączenie z moją autentyczną mocą, miejscem kontaktu ze sobą i światem na mandali życia.

Darek Sobiecki – Joga Kundalini

Darek Sobiecki – certyfikowany przez Yoga Alliance nauczyciel Jogi Kundalini (tradycyjny przekaz) oraz Hatha Jogi. Ukończył certyfikowany przez 3HO kurs jogi Kundalini – Nauczyciel Ery Wodnika (I stopnia). Aktualnie jest w trakcie kursu II stopnia. W 2021 r. została wydana jego debiutancka książka “Energioobieg” (pod pseudonimem Dariusz Konon), której głównym przesłaniem jest, że cokolwiek mówimy, myślimy, robimy, czujemy – ma energetyczny wpływ na nasze życie, a podstawą naszego szczęścia jest miłość do siebie.

Agnieszka Bogusz i Dawid Sienkiewicz - Uczciwa kłótnia w związku

Na spotkaniu poznamy i omówimy najczęstsze mechanizmy obronne damskie i męskie widoczne w konfliktowych sytuacjach par, różnice międzypłciowe i wynikające z nich blokady komunikacyjne. Poznamy techniki regulacji emocji pomocne w sprzeczce oraz narzędzia ułatwiające porozumienie, co pomoże lepiej poznać schematy emocjonalne własne i partnera / partnerki. Dowiemy się jak zrozumieć trudności we wzajemnej komunikacji, zbliżyć się do siebie, wzmocnić łączącą was więź emocjonalną i seksualną, a także poczuć się bezpieczniej w Waszym związku.

Kamila Smolińska - Vinyasa Yoga

Podczas zajęć poszukamy łagodności w ruchu, rozluźnienia, spokoju i umiejętności odpuszczania. Nie zabraknie wzmacniania i mocniejszej pracy z ciałem. Pod koniec spotkania odbędzie się relaksacja oraz delikatna kąpiel w dźwiękach.

Patryk Kmieć - Podróż z Bębnami

Warsztat pracy z medycyną bębna i rytmu. Bęben jest narzędziem magicznym, żywą istotą, która posiada duszę. Rytmiczne, jednostajne bębnienie powoduje zmianę świadomości człowieka, gdzie ciało i umysł zostają naładowane wibracją dźwięków przypominających uderzenia serca. To właśnie ten sposób bębnienia jest wykorzystywany po dziś dzień przez szamanów w wielu rdzennych kulturach do wprowadzania w trans oraz odbywania wewnętrznych podróży mających na celu przywracanie zdrowia oraz równowagę psychiczną. Wybijając jednostajny rytm synchronizujemy się z wibracją bębna na poziomie serca, oddziałowując i zmieniając fale mózgowe na Theta. Przygotuj dla siebie intencję na warsztat, czeka Cię głęboka podróż.

Fundacja Ormanika – "MORZE, GÓRY, KOLAŻ" - lekki warsztat z kolażowania

Warsztat to przestrzeń podczas której będziesz mieć okazję na autorefleksję sprzyjającą samopoznaniu, opowiedzieć swoją własną historię za pomocą sztuki, wyrazić swoje emocje, myśli i doświadczenie w niestandardowy sposób. A także doświadczyć relaksu i odprężenia i po prostu, miło spędzić czas wśród innych osób!

Arteterapia wykorzystuje proces tworzenia sztuki do osiągnięcia subiektywnego poczucia dobrostanu. Przyjdź na spotkanie, by pobyć, poczuć sztukę, poczuć siebie ❤️ ✂️ 

Agnieszka Hordyniec – Medytacja Aktywna OSHO Nadabrahma®

Nadabrahma to medytacja intonowania dźwięku- poprzez mruczenie i ruchy rąk, części ciebie będące w konflikcie zaczynają się harmonizować i przynosisz równowagę całemu swojemu istnieniu.
Jest bardzo prosta a jednak niezwykle skuteczna, bo kiedy nucisz mantrę lub jakiś dźwięk, twoje ciało zaczyna wibrować, w szczególności komórki mózgowe zaczynają doświadczać wibracji. Kiedy ciało zaczyna wibrować, a umysł intonuje, zaczynają się synchronizować. Wpadają w harmonię, która na co dzień nie jest obecna.
- Osho o medytacji Nadabrahma