BEZPLATNÝ charitativní osvětový FESTIVAL

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

2. vydání 12.–14. července 2024
Rudawa 5, 57-520 Długopole Zdrój

Nessi Gomes – Vokální Odysea

Vokální Odysea je pozvánka zpívat, dávat zvuk, vyjádřit svůj hlas, hrát si, objevovat a probouzet různé dimenze našeho vokálního projevu. Cílem je znovu se spojit s naší vnitřní emoční krajinou, s pocity, které byly možná příliš dlouho umlčeny a pohřbeny. Když objevíme, že zpěv nebo zvuk mohou poskytnout bezpečnou cestu k uvolnění potlačených aspektů našeho hlasu, může být moc, uzdravení a vitalita, které jsou vyjádřeny, opravdu hluboké a transformativní.

Andrzej Hrycaj - Alchymie Dýchání

Pusťte se do zažívání, jaké to je být dýchán životem a dovolte životu dýchat v sobě. Budeme zkoumat tajemství dýchání, jednoho ze tří pilířů metody Wima Hofa. Prakticky se naučíme, jak ovlivnit neurobiologické parametry v našem těle, zvýšit imunitu, zlepšit reakci na stres a získat přístup k hlubším zdrojům, které ukrývají hluboké zážitky. Dýchání jako spojení s mou autentickou silou, místem kontaktu se sebou a světem na mandale života.

Dariusz Sobiecki – Kundaliní jóga

Darek Sobiecki je certifikovaný učitel jógy v alianci jógy Kundaliní (tradiční předání) a Hatha jógy. Dokončil certifikovaný výcvik Kundaliní jógy - Aquarian Teacher (Level I) a v současnosti je ve výcviku Level II. V současnosti učí na školách jógy ve Vratislavi: Fabryka Energii Centrum Jogi, Studio Jogi Drzewo Życia. Je učitelem v SAT NAM – klubu vedoucím Aga Bera. V roce 2021 byla publikována jeho debutová kniha "Energioobieg" (pod pseudonymem Dariusz Konon), která předává hlavní zprávu, že cokoli říkáme, myslíme, děláme, cítíme – má energetický dopad na náš život, a základem našeho štěstí je sebeláska.

Agnieszka Bogusz a Dawid Sienkiewicz - Upřímný nesouhlas ve vztahu

Upřímný nesouhlas ve vztahu Během setkání se seznámíme a probereme nejčastější obranné mechanismy viděné v konfliktních situacích u párů, genderové rozdíly a výsledné komunikační bloky. Naučíme se techniky regulace emocí, které jsou užitečné v konfliktech, a nástroje usnadňující porozumění, které pomáhají lépe pochopit vlastní emoční vzorce a ty svého partnera. Zjistíme, jak porozumět obtížím ve vzájemné komunikaci, přiblížit se k sobě, posílit emoční a sexuální vazbu, která vás spojuje, a cítit se bezpečněji ve vašem vztahu.

Kamila Smolińska - Vinyasa jóga

Během hodiny budeme hledat jemnost v pohybu, uvolnění, klid a schopnost uvolnit se. Bude posílení a intenzivnější práce s tělem. Na konci sezení bude relaxace a jemná zvuková lázeň.

Piotr Adam Micygiewicz - EMOTIONS... nebo možná FRIENDSHIP?

Uvolněním emocí a nepodporujících blokujících přesvědčení se můžete osvobodit od omezujících omezení, která sabotují váš život. Osvobodíte se od "vězení" záště nebo viny za to, co se stalo ve vaší minulosti nebo obav o budoucnost. Jelikož uvolněné emoce jsou nyní podporující, můžete s nimi mluvit, a dokonce si s nimi navázat přátelství.

Patryk Kmieć - Cesta s Bubny

Workshop práce s medicínou bubnu a rytmu. Buben je magický nástroj, živá bytost, která má duši. Rytmické, jednotvárné bubnování způsobuje změnu lidského vědomí, kde tělo a mysl jsou nabity vibracemi zvuků připomínajících tlukot srdce. Tento způsob bubnování je dodnes používán šamany v mnoha domorodých kulturách k navození transu a podnikání vnitřních cest za účelem obnovení zdraví a psychické rovnováhy. Při vyťukávání jednotvárného rytmu se synchronizujeme s vibrací bubnu na úrovni srdce, ovlivňujeme a měníme mozkové vlny na Theta. Připravte si pro workshop záměr, čeká vás hluboká cesta.

Nadace Ormanica – "MOŘE, HORY, KOLÁŽ" - lehký workshop kolážování

Workshop je prostorem, kde budete mít příležitost k sebereflexi podporující sebepoznání, vyprávět svůj vlastní příběh prostřednictvím umění, vyjádřit své emoce, myšlenky a zkušenosti neobvyklým způsobem. Také zažijete relaxaci a uvolnění a prostě si příjemně užijete čas s ostatními!

Arteterapie využívá proces tvorby umění k dosažení subjektivního pocitu pohody. Přijďte na setkání, abyste byli, cítili umění, cítili sebe ❤️ ✂️