BEZPŁATNY CHARYTATYWNY FESTIWAL ŚWIADOMOŚCIOWY

SOUNDS OF VERITAS
FESTIVAL

II edycja 12-14 lipiec 2024

SOLARINA

Projekt duetu Dr Karolina Kubas (Medycyna Chińska & Alchemia Serca) i Grzegorz Ognios Zielonko (Human Design & Terapia Dźwiękiem).
Zapraszamy na konsultacje i spotkania w kierunku poznania siebie poprzez Human Design oraz konsultacje i zabiegi z medycyny chińskiej (akupunktura).

RajskieTajskie

RajskieTajskie to sklep stworzony z pasji do podróżowania i chęci dzielenia się z innymi tym, czym sami potrafimy się zachwycić. Jesteśmy pewni, że nasza odzież przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, dla których inne kultury stanowią inspirację. To także doskonały wybór dla ludzi, którzy lubią wyrażać swoją tożsamość poprzez oryginalny ubiór.

Akademia Podróży Wewnętrznych

Akademia Podróży Wewnętrznych to przestrzeń wsparcia w podróży wewnętrznej gdzie w harmonii Serca i Głowy możesz przeżyć przygodę poznania siebie: co czuję, czego potrzebuję, jakie przekonania już odpuścić, co komu jest do wybaczenia? Dowiesz się jak to praktycznie i skutecznie zrobić.

Abart Bodypainting

Abart Bodypainting - Malowanie twarzy i ciała w zupełnie nowej artystycznej odsłonie! Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku - dla dzieci mamy jednorożce i tygryski w nowym wydaniu, a dla dorosłych festiwalowy body painting

Palo Santo Cafe

Palo Santo Caffe - Powstała z miłości do atmosfery kawiarni, rozwoju świadomości, mądrości roślin i kontaktu z ludźmi. To nie tylko kawiarnia - na festiwalu pozwoli Wam doświadczyć kakao ceremonialnego dla otwarcia serca i energii do tańca, pacyficznej upojnej kava kava, spotkać się z nietuzinkową sztuką, kadzidłami i magicznymi przedmiotami.

Biżuteria Baubo

Biżuteria pełna mocy, ozdabiającą więcej niż samo ciało. W mojej ofercie znajdziecie naszyjniki, nausznice, kolczyki, pierścionki. Tworzywa, z których są zrobione to: miedź, mosiądz, alpaka, kamienie szlachetne.

IndianicArt

Ceramika użytkowa, czarowne czarki do ceremonialnego kakao oraz kubasy z których każdy napój smakuje jak eliksir życia. Miski, podstawki pod kadzidła, kominki do olejków eterycznych, biżuteria.

Drzazga

Biżuteria boho - plecionki do włosów i na ramię z piórek, kolorowych sznurków i koralików, spinki do włosów, naszyjniki a także lasy w słoiku.

Masaż i Reha

Miejsce, stworzone dla ciebie na chwilę relaksu i spokoju. Oferujemy usługi takie jak masaże lecznicze i relaksacyjne, części lub całego ciała, redukujący ogólne napięcie i dolegliwości fizyczne i emocjonalne. Zapraszamy w ręce fizjoterapeutki Ilony i naturopatki/masażystki Ani.